Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítám vás, jsem zpátky

Básně - ano, na základce to byl můj koniček, na střední jsem se trošku zhoršil. Teda ne přímo tak,že by mě to už nebavilo, ale nešlo to samo od sebe.. básně se tvoří nejlíp na 3 věci: láska, přátelství, dnešní společnost. O lásce se tvoří básně nejlíp, jak o té štastné tak té neštastné. Přátelství je rovněž velice dobré téma,stejně jako pohled na dnešní dobu a dnešní společnost.. Mnohé básně jsem měl v šuplíku a říkal jsem si,že bych se s tím mohl podělit s více lidmi než sám se sebou. Prostě že mnohé z nich by si zasloužili vidět i, jak se říká, světlo světa :)  Čerpal jsem jak z vlastních zkušeností,tak i hodně z rapových písní a také ze svého okolí. Zda a jak jsem to zužitkoval, budete postupně odhalovat... 

 

 

Hudba - ano, slyšíte správně. Budu se Vás snažit zásobovat kvalitní zahraniční a českou hudbou, která v těchto měsících letí a je celkem jak se říká IN :) na své si přijdou fanoušci všemožných žánrů - od country až po metal. Myslíte si,že to nejde zkloubit dohromady ? Uvidíte sami, že ano, jen musíte chtít. Toto téma mě napadlo i proto, že mnozí hudbou žijeme a díky ní, se snažíme nemyslet na to špatné co se nám stalo. A když je nám nejhůř, nechceme nikoho vidět a s nikým mluvit, právě v tu chvíli je pro nás hudba i lék :) 

 

 

Rozhovory - ano,tato rubrika zůstává, akorát že bude zábavnější,dynamičtější a pestřejší. Už žádní zpěváci, které skoro nikdo nezná. Už žádné sporty, které vypadnou za chvíli každému z paměti. Budete se moci těšit na rozhovory s aktuálními zpěváky, které mají lidi rádi (Tomáš Klus, Kryštof, Majk Spirit, Lipo, Ben Cristovao, Chinaski, Rybičky48, Xindl X, Aneta Langerová, Revolta či Mandrage). Ale určitě nepůjde jen o hudbu.. Budete se určitě moct těšit i na rozhovory s oblíbenými českými herci např: s Martinem Zounarem, Ondrou Vetchým, Janou Strykovou, Ivanem Trojanem, Simonou Babčákovou, Petrem Čtvrtníčkem, Kristýnou Leichtovou či Radimem Fialou :) máte se určitě na co těšit :)

 

 

Životní motta - ano, každý z nás jistě nějaké to životní motto má. Hlavně mladí lidé pozoruji, motta a citáty mají poměrně dost rádi a mnohými z nich se i řídí. Proto mě napadla taky i tato rubrika. Budu se snažit přidávat obrázky s motty a citáty, které budou vyjadřovat v podstatě 3 životní postoje, o které nám v životě jde: láska, přátelství a pohled na sebe sama. Snad mnohé z Vás něco z toho i zaujme a budete se tím snažit zároveń i řídit. Ale to už je na Vás, přátelé :)

 

 

Sport - ano, sport je v populaci velice populární. Ačkoliv muži vyznávají většinou fotbal, já mám osobně radši hokej. Osobně jsou pro mě taková srdcovka hokejisté HC Vítkovice Steel a z fotbalu FC Viktoria Plzeň. Ale to jen tak na okraj.. určitě to nebude jen o těhle 2 týmech. Dozvíte se něco např i o Wimbledonu. A hlavně se budeme věnovat i 2 tématům, které jsou vždy nejvíc divácky atraktivní. Euro - Evropská liga 2016, kde se dostali i Češi a ve skupině A, jsou zatím na krásném 2.místě. A 2.téma je MS v hokeji 2016.. osobně doufám že se kluci budou více snažit, a skončíme alespoň třetí, Kanada byla sice opravdu skvělá a vyhrála naprosto právem, ale USA nemusela... Každopádně do tohohle je ještě dlouho, proto se informace budou objevovat pomaleji a néé hned.. chce to jen trošku trpělivost, díky :)

 

 

Vtipy na téma - ano, tuto rubriku jsem úmyslně zanechal,protože není na škodu se trošku pobavit nad tím co se děje v našem státě, a je kolikrát lepší si z toho udělat trošku černý humor než být z toho skleslý a brečet :D ale nepůjde určitě jen o obrázkové vtipy jako v minulosti. Budou se objevovat i takové vtípky, jako má můj (a vlastně většiny mladých lidí) oblíbenec Pemik tzn. nemusí to být úplně konkrétně aktuální téma,nicméně bude to téma, které baví společnost. Možná to zní ted trošku zmateně, ale uvidíte sami, že to půjde :)

 

 

a to je asi všechno.. jelikož studuju, každý den určitě psát mít čas nebudu, ale alespon 3x do týdne bych tady něco hodit chtěl. Už mi to docela chybělo :) tak držte palce at je tento blok lepší než předtím. A jestli se to nepovede,at je přinejmenším stejný,nikoliv horší. I když mé ambice by byli to zvednout ještě na vyšší level...budu se o to opravdu snažit, ale jak to dopadne ještě sám netuším.. Nicméně držte mi palce, at to všechno klapne a tento blok není určen jen pro mladé pubertáky nebo naopak staré lidi.. byl bych rád když by zaujal různé věkové kategorie a právě proto jsem se sem snažil dát od každého něco :) 

 

Díky za podporu všem :) věřte,že se máte na co těšit :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your surfik2000.estranky.cz

(Latonyaruisy, 27. 3. 2018 18:02)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil 4.0 is decoding 99% types of captchas

(Mashadus, 13. 12. 2017 17:18)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

 

 


Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 130063
Měsíc: 3177
Den: 94